Contacteaza-ne

Louis Havriliuc

Romania

Louis Doru Havriliuc
Area Manager (România)
+40 723 673 388
louis.havriliuc@cesim.com

"Viața de zi cu zi se aseamănă cu un joc de simulare. Gândește-te, ai resurse pe care trebuie sa le gestionezi: cunostințe și abilități, tehnologie, capital și combustibil pentru automobil. Toate acestea sunt finite.Odată ce adaugi factorul necunoscut vei obține formula perfectă pentru un joc de simulare de succes.

Îmi plac simulările de business pentru că reprezinta în mod fidel lumea la scară micro. Mă plictisesc repede citind cărți de sute de pagini sau studii de caz pline de clișee. Îmi place să mă joc deoarece chiar și atunci când pierd, câștig experiență. Nu îmi place să fiu limitat la un singur mod de a face ceva de asta voi căuta mereu alternative. Îmi place colaborarea si deschiderea și detest secretomania când aceasta nu este necesară.

Ce altceva mai pot spune despre mine? Prețuiesc ritmul de viață lent specific Transilvaniei, sunt mereu pregatit sa îmi vizitez prietenii din strainatate si nu aș putea trai fara gadget-urile mele. Ah, era să uit: am fondat Simbound, un joc de simulare în domeniul Marketing-ului digital"

Louis a lucrat cu sau pentru E.ON România, City Grill, Univ. "Alexandru I. Cuza" Iași, Maastricht School of Management București cât și cu numeroase universități, firme de servicii și consultanți individuali.

Adresă

Cesim Oy
Arkadiankatu 21
00100, Helsinki
FINLAND

Support Requests

To reach our helpdesk please use the 'Support' link from within your instructor or game account.

Solicită Demo

Echipa Cesim

Waqas Mir

United Kingdom Ireland

Waqas Mir
Area manager
UK & Ireland
+44 2033185655
waqas.mir@cesim.com

Graeme Kirkup

United Kingdom South Africa

Graeme Kirkup
Senior Vice President
Corporate Solutions
+447497828228
graeme.kirkup@cesim.com

Morgan Koski

USA Canada

Morgan Koski
Account manager
USA & Canada
US: +1 866 644 0518
CA: +1 877 220 2653
morgan.koski@cesim.com

Jason White

USA Canada

Jason White
Senior Vice President
North America operations
+1 (609) 664-1915
jason.white@cesim.com

Raoul Sobreville

France

Raoul Sobreville
Area manager
France
+358 40 504 7138
raoul.sobreville@cesim.com

Thomas Descombes

France

Thomas Descombes
Area manager
France
+358 45 26 49 949
thomas.descombes@cesim.com

Andrés Velásquez

Portugal Brazil Latinoamérica Latinoamérica Latinoamérica

Andrés Velásquez
Area manager
Portugal & Latin America
PT: +351 968 147 497
LatAm: +55 11 3042 2143
andres.velasquez@cesim.com

Timo Preuss

Germany

Timo Preuss
Area manager
Germany
0800 1815653
timo.preuss@cesim.com

Wen Wu

China

Wen Wu
Area manager
China
+358 400 937 747
wen.wu@cesim.com

Varun Patil

in

Varun Patil
Country Head
India
(+91) 98509 77317
varun.patil@cesim.com

David Palet

Spain

David Palet Martín
Spain Regional Director
+34 653 651 700
david.palet@cesim.com

Marcel Engelbertink

Netherlands Belgium Luxembourg Surinam

Marcel Engelbertink
Managing Director
Cesim Benelux
+31620717282
marcel.engelbertink@cesim.nl

Dick Wijnveen

Netherlands Belgium Luxembourg Suriname

Dick Wijnveen
Creative Director
Cesim Benelux
+31653744320
dick.wijnveen@cesim.nl

Wolfgang Reis

Austria

Wolfgang Reis
Cesim Partner, Austria
+43 1 595 35 15
w.reis@biztalk.at

Maxim Chernyshov

Russia

Maxim Chernyshov
Area Manager Russia
Corporate
+7 921 997 07 48

maxim.chernyshov@cesim.com

Adelina Nalivaikaitė

Georgia Azerbaijan Armenia

Adelina Nalivaikaite
Cesim Partner
Georgia & Caucasus
+995 599 091 104
adelina.nalivaikaite@cesim.com

Ufuk Sönmez

tr Azerbaijan

Ufuk Sönmez
Area Manager
Turkey & Azerbaijan
+90 5322356826
ufuk.sonmez@cesim.com

Ilkka Vesterinen

 

Ilkka Vesterinen
Business Models, Founder, Chairman
ilkka.vesterinen@cesim.com